Türk Telekom ev internet başvurusu, AKN’siz Evde internet başvuru

Türk Telekom AKN’siz Evde internet başvuru

2019 Türk Telekom ev internet paketlerinden AKN’siz, AKK’siz Fibernet veya Hipernet için (ADSL, VDSL, FİBER) paketlerinden birine başvuru yapabilirsiniz. Katılacağınız kampanyalarda dahilinde Türk Telekom sınırsız ev internetTürk Telekom sınırsız ev internet paketleri alarak hızınız düşmeden mevcut kampanyadaki tarifenize göre 4 Mbps, 8 Mbps, 16 Mbps, 24 Mbps, 25 Mbps, 35 Mbps, 50 Mbps, 100 Mbps hızlardan birine altyapınızın desteğine göre sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom ev internet başvurusu, Ttnet internet başvuru


  account_circle


  phone


  not_listed_location

  Türk Telekom ev internet başvurusu, Ttnet internet başvuru formunu doldurduğunuzda mesai saatleri içerisinde aranarak tarafınıza kısa sürede dönüş sağlanacaktır.

  Türk Telekom AKN’siz Evde internet

  Akn’siz kampanyalardan faydalanmak için herhangi bir işlem talep etmenize gerek yoktur. Kampanyalar dahilinde eğer limitsiz internet paketlerinden birine başvuru yaptığınızda altyapı desteğinize göre verilecek olan kampanyalardan birine hızınız hiç düşmeden sınırsız internet olarak devam edersiniz.

  Türk Telekom indirme ve yükleme hızları

  Kampanyalar dahilinde Türk Telekom ev internet paketleri download ve upload olarak çeşitli hızlardan faydalanmanıza olanak verir. Upload yani yükleme hızları 1000 Mbps internet hızlarında maksimum 5 Mbps olarak, 50 Mbps download hızındaki internetlerde ise 2 Mbps olarak değişir. Diğer alt paketlerde ise upload hızınız maksimum 1 Mbps olarak değişecektir. Bağlantı hızlarınızda eğer yoğunluk veya mesafe yüzünden sorun yaşanmıyorsa size sunulan paketlerdeki hızları birebir alırsınız.

  Türk Telekom başvuru aşamaları

  Herhangi bir kampanya için başvuru yaptığınızda mesai saatleri içerisinde temsilciler size dönüş sağlayacaktır. İşlem aşamaları şu şekildedir.

  • Temsilci tarafından aranırsınız.
  • Altyapı kontrolünüz sağlanır.
  • Desteklenen altyapıya göre Adsl, Vdsl veya Fiber internet paketlerinden biri sunulur.
  • Onay verdiğiniz durumda tarafınıza sözleşmeler gönderilerek randevu talep edilir.
  • Belirlenen gün ve zaman dilimi içerisinde internet kurulum işlemleriniz tamamlanır.
  Bilgi Blogu
  Previous reading
  Vodafone ev internet başvurusu, AKN’siz Vodafone evde internet başvuru
  Next reading
  Akn ne zaman kalkıyor 2019, akn ne zaman kalkacak, AKN kaldırıldı mı 2019

  HEMEN BAŞVURU YAP


   account_circle


   phone


   not_listed_location

   Call Now Button- BİZİ ŞİMDİ ARAYIN