Superonline altyapı sorgulama, Turkcell ev internet altyapısı nerelerde var?

Turkcell Superonline internet altyapı sorgulama 2018

Evinizin altyapısını sorgulayabilirsiniz.

ALTYAPINI SORGULA

Evimde veya binamda Turkcell ev internet altyapısı “Superonline Altyapı” var mı, Superonline fiber internet nerelerde var? Alyapımda Fiber internet var hangi firmalardan internet hizmeti alabilirim? 2018 yılı içinde merak ettiğiniz bu sorularınızın yanıtını bu makalemiz üzerinden öğrenerek Superonline Altyapı Sorgulama yapabilirsiniz.

Superonline altyapı sorgulama

Fiber optik kablosu mevcut olan müşterilerin bilgileri aktarması ışık hızında olacağından yüksek hızda geniş bant internet erişimine olanak verir.

Turkcell Superonline fiber altyapısı şu illerde mevcuttur;

İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Bursa, Gaziantep, Kocaeli, Mersin, Samsun, Trabzon, Kayseri, Diyarbakır, Eskişehir ve Aydın bu illere ek olarak altyapı çalışmaları devam etmektedir.

2018 yılının hiç şüphesiz en büyük kendi internet altyapı sağlayıcılar arasında 2 milyon üzerinde aboneye hizmet vererekyine bu sene daha fazla aboneye ulaşım sağlayabilecek altyapı yatırımı sağlatan Turkcell’dir.

Türk Telekom’un ardından en yaygın ISS (internet servis sağlayıcı) ve altyapı sağlayıcı konumundadır.

Superonline fiber nerede?

Aşağıdaki sorgulama ekranından fiber optik altyapınızı kontrol edebilirsiniz.

[templatebuilder name=”Fiber Sorgula”]

Eğer sorgulama ekranında fiber altyapınız varsa Superonline altyapısı kullanarak şu firmalardan da internet erişim hizmeti alabilirsiniz;

 • Millenicom (Doping)
 • Vodafone Supernet
 • Digiturk internet
 • D-Smart internet

Ortak kullanım olarak kendisi haricinde diğer ISS firmaları ile de altyapı paylaşımı yapmaktadır.

Superonline ADSL ve VDSL altyapı sorgulama

Fiber internet sorgulaması sonucunda altyapınız bulunmuyorsa Türk Telekom altyapısı üzerinden Superonline internet paketleri ve kampanyaları 2018 ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Türkiye’nin hemen her yerinde Adsl ve VDSL internet altyapı yaygınlığı size Superonline hizmeti almanızı sağlar. Aşağıdaki sorgulama butonu üzerinden binanızın altyapı uygunluğunu kontrol edebilirsiniz.

[templatebuilder name=”Altyapı sorgula”]

Superonline internet paketleri ve avantajları

İster Adsl veya Vdsl internet altyapınız olsun isterseniz Fiber altyapınız olsun size en iyi hizmeti sunacak olan firmalardan biridir. Kurulum, kablolama, Modem gibi ücretsiz vereceği hizmetlerin yanında ayrıca cayma bedelinizi karşılayarak maddi zarar görmenizin önüne geçer. (Taşıma veya geçiş aboneleri içindir.)

Yine diğer bir avantajı ise taksitli cihaz alabilme olanağınız bulunmaktadır. Dilerseniz faturanıza ek olarak tablet veya cep telefonu alabilirsiniz.

Supeonline internet başvurusu

[templatebuilder name=”Basvuru”]

Yukarıdaki başvuru butonu ile kampanyalar, tarifeler ve paketler hakkında daha fazla bilgi alabilir, başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Müşteri temsilcisi tarafından mesai saatleri içerisinde dönüş sağlanmaktadır.

Altyapı Sorgu Blogu
Previous reading
Vodafone altyapı sorgulama, Vodafone ev internet altyapısı nerelerde var?
Next reading
Hangi internet daha iyi, en iyi internet hangisi?

HEMEN BAŞVURU YAP


  account_circle


  phone


  not_listed_location

  Call Now Button- BİZİ ŞİMDİ ARAYIN