Altyapı Sorgu Blogu

2018 için ALYAPI SORGULAMA yapın hızınızı test edin. ADSL, VDSL ve FİBER altyapınızı öğrenin.!

31

Ara 2017

D-Smart altyapı sorgulama, D-Smart ev internet altyapısı nerelerde var?

Kısım Altyapı Sorgu Blogu /D-Smart ev internet altyapı sorgulama 2018

İnternet reklamlarında sıkça D-Smart limitsiz internet, D-Smart fiber internet ile ucuz kampanyalar ile karşılaşıyor olabilirsiniz. 2018 yılında internet kullanımını evde D-Smart net ile pekiştirmek isteyen abonelerin çeşitli firmalarda internet altyapısı olması yeterlidir.

Şimdi Altyapıyı Sorgula

ALTYAPI SORGU

Bu yazımız üzerinden D-Smart altyapı sorgulama ve D-Smart internet başvurusu yaparak internet nasıl alınır ve kullanılabilir konularında sizleri aydınlatacağız. Öncelikle belirtelim; D-Smart kendi fiber, adsl veya vdsl internet altyapısı kullanmaz. Ortak kullanım sayesinde Türk Telekom altyapı ve Turkcell Superonline fiber altyapılarını kullanır. Binanızda Türk Telekom internet altyapısı veya Superonline fiber altyapı mevcutsa kampanyalara veya paketlere dahil olabilir, internetinizi taşıyabilir veya yeni bir internet+D-Smart TV ile yalın internet (telefonsuz internet) veya telefon+internet paketlerini kullanabilirsiniz.

D-Smart altyapı sorgulama

D-Smart kullanmak isteyen abone 2 altyapı sorgulamalıdır. TTNET ve SUPERONLİNE altyapıları sorgulayarak altyapı kontrolü sağlayabilirsiniz. Aşağıda her iki sorgulama ekranı mevcuttur.

D-Smart fiber nerede?

D-Smart Fiber internet sorgulamak için aşağıdaki bağlantı üzerinden fiberinizi sorgulayabilirsiniz. Sizi Superonline sorgulama ekranına yönlendireceğiniz ve altyapınızın kontrolünü sağlayacaksınız.

ALTYAPI SORGU

D-Smart ADSL ve VDSL altyapı sorgulama

Fiber internet altyapısı olmayan aboneler yine aşağıdan DSL ve VDSL altyapılarını sorgulayabilir. Türk Telekom altyapı yani Telefon altyapınızı kontrol ederek sorgulama yapacaksınız.

ALTYAPI SORGULA

İnternet Altyapısı Sorgula

Binanızdaki internet altyapısını sorgulayın!

Not: Yukarıdaki sorgulama ekranı 16 Mbps’ye kadar hızda ADSL, 16 Mbps ve 100 Mbps’ye kadar çıkan hızlarda VDSL altyapının mevcutluğunu ifade eder.

D-Smart internet paketleri ve avantajları

Eğer Fiber internet altyapınız varsa size modemi ücretsiz olarak kurulum dahil (kablolama) hizmet sunulmaktadır. İnternet hattınıza D-Smart zengin içerikli TV kanallarından Sinema, Çocuk, Eğlence, Film ve Spor gibi çeşitli zevkinize uygun paket seçimi yaparak kullanım zenginliği oluşturabilirsiniz.

Başka operatörden geçen aboneler içinse cezai işlem “Cayma Bedeli” olarak indirimler yapılarak abonenin zarar görmesi engellenir. Seçeceğiniz internet paketlerini telefonsuz internet (Yalın) olarak fiyat farkı ödemeden ucuz fiyat ödeyerek kullanıma devam edebilirsiniz.

D-Smart ev internet başvurusu

BASVURU YAP

Başvuru yap daha fazla bilgi al.!

İnternet başvurusu yapmak ve bilgi almak için tıklayınız.

İnternetini D-Smart almak isteyen veya mevcut internet hattını D-Smart’a taşımak isteyen aboneler başvuru butonları üzerinden talep gönderebilirler. Kampanyalar 2018 paketleri ile daha ekonomik olarak tarafınıza sunularak belirlenen günde randevu alınarak bağlantı ve aktivasyonlarını gerçekleştirilecektir.

Lütfen bu sayfayı paylaşmak istediğiniz sosyal paylaşım ağını seçin:

Teşekkürler :)

Beğendiğinizden dolayı memnun kaldık

BENZER KONULAR

AKN’siz İNTERNETLER

Alyapısız ve altyapılı ev internetlerinde AKN Kaldırılmıştır. Sınırsız internetler için hemen formu doldurun bilgi alın!

ALTYAPI SORGU BAŞVURU