D-Smart altyapı sorgulama, D-Smart ev internet altyapısı nerelerde var?

D-Smart ev internet altyapı sorgulama 2018

İnternet reklamlarında sıkça D-Smart limitsiz internet, D-Smart fiber internet ile ucuz kampanyalar ile karşılaşıyor olabilirsiniz. 2018 yılında internet kullanımını evde D-Smart net ile pekiştirmek isteyen abonelerin çeşitli firmalarda internet altyapısı olması yeterlidir.

Şimdi Altyapıyı Sorgula

ALTYAPINI SORGULA

Bu yazımız üzerinden D-Smart altyapı sorgulama ve D-Smart internet başvurusu yaparak internet nasıl alınır ve kullanılabilir konularında sizleri aydınlatacağız. Öncelikle belirtelim; D-Smart kendi fiber, adsl veya vdsl internet altyapısı kullanmaz. Ortak kullanım sayesinde Türk Telekom altyapı ve Turkcell Superonline fiber altyapılarını kullanır. Binanızda Türk Telekom internet altyapısı veya Superonline fiber altyapı mevcutsa kampanyalara veya paketlere dahil olabilir, internetinizi taşıyabilir veya yeni bir internet+D-Smart TV ile yalın internet (telefonsuz internet) veya telefon+internet paketlerini kullanabilirsiniz.

D-Smart altyapı sorgulama

D-Smart kullanmak isteyen abone 2 altyapı sorgulamalıdır. TTNET ve SUPERONLİNE altyapıları sorgulayarak altyapı kontrolü sağlayabilirsiniz. Aşağıda her iki sorgulama ekranı mevcuttur.

D-Smart fiber nerede?

D-Smart Fiber internet sorgulamak için aşağıdaki bağlantı üzerinden fiberinizi sorgulayabilirsiniz. Sizi Superonline sorgulama ekranına yönlendireceğiniz ve altyapınızın kontrolünü sağlayacaksınız.

ALTYAPINI SORGULA

D-Smart ADSL ve VDSL altyapı sorgulama

Fiber internet altyapısı olmayan aboneler yine aşağıdan DSL ve VDSL altyapılarını sorgulayabilir. Türk Telekom altyapı yani Telefon altyapınızı kontrol ederek sorgulama yapacaksınız.

[templatebuilder name=”Altyapı sorgula”]

Not: Yukarıdaki sorgulama ekranı 16 Mbps’ye kadar hızda ADSL, 16 Mbps ve 100 Mbps’ye kadar çıkan hızlarda VDSL altyapının mevcutluğunu ifade eder.

D-Smart internet paketleri ve avantajları

Eğer Fiber internet altyapınız varsa size modemi ücretsiz olarak kurulum dahil (kablolama) hizmet sunulmaktadır. İnternet hattınıza D-Smart zengin içerikli TV kanallarından Sinema, Çocuk, Eğlence, Film ve Spor gibi çeşitli zevkinize uygun paket seçimi yaparak kullanım zenginliği oluşturabilirsiniz.

Başka operatörden geçen aboneler içinse cezai işlem “Cayma Bedeli” olarak indirimler yapılarak abonenin zarar görmesi engellenir. Seçeceğiniz internet paketlerini telefonsuz internet (Yalın) olarak fiyat farkı ödemeden ucuz fiyat ödeyerek kullanıma devam edebilirsiniz.

D-Smart ev internet başvurusu

[templatebuilder name=”Basvuru”]

İnternetini D-Smart almak isteyen veya mevcut internet hattını D-Smart’a taşımak isteyen aboneler başvuru butonları üzerinden talep gönderebilirler. Kampanyalar 2018 paketleri ile daha ekonomik olarak tarafınıza sunularak belirlenen günde randevu alınarak bağlantı ve aktivasyonlarını gerçekleştirilecektir.

Altyapı Sorgu Blogu
Previous reading
Altyapı sorgulama yardım konuları
Next reading
KabloTV altyapı sorgulama, Kablonet altyapısı nerelerde var?

HEMEN BAŞVURU YAP


    account_circle


    phone


    not_listed_location

    Call Now Button- BİZİ ŞİMDİ ARAYIN