Altyapı sorgulama, internet altyapısı öğrenme 2019

Altyapı sorgulama 2018

Aşağıda size sunulacak olan 3 adet ayrı “Altyapı Sorgulama” ekranı göreceksiniz. Bu sorgulamalar aynı zamanda çeşitli firmalarında kampanyalarından yararlanmanızı sağlayacaktır. 2018 yılı için internet altyapısı sorguladığınızda çıkan sonuca göre hem alabileceğiniz hızı hem de Adsl, Vdsl ve Fiber internet seçeneklerinizi tercih etmenizde kolaylık sağlayacaktır.

Ortak kullanım internet altyapısı sayesinde bir firma üzerinden altyapınız çıktığında başka ISS (İnternet Servis Sağlayıcı) kampanyalarından yararlanabiliyorsunuz. Fiber internet Superonline 2 Milyon abone üzerine çıkmışken 2018 yılında bu sayı daha fazla artacak yeni yerleşim bölgelerinde altyapı hem Türk Telekom (Ttnet) fiber ile hem de Turkcell Superonline ile daha da zenginleşecektir.

Fiber Altyapı Sorgulama

Aşağıdaki Fiber altyapı sorgulaması yaptığınızda eğer binanızda veya evinizde fiber var görünüyorsa şu firmaların fiber internet kampanyalarından fayalanabilirsiniz;

 • Turkcell Superonline
 • Vodafone Supernet
 • Millenicom (Doping)

Sorgulama ekranı Tukcell Superonline altyapısını sorgulayacaktır.

[templatebuilder name=”Fiber Sorgula”]

Vdsl ve Adsl internet altyapısı sorgulama

Yine aşağıdaki ekran üzerinden sorgulama yaptığınızda size şu firmaların kampanyalarından yararlanmaya olanak verecektir.

 • Turkcell Superonline
 • Vodafone Supernet
 • Millenicom (Doping)
 • TurkNet
 • Türk Telekom

[templatebuilder name=”Altyapı sorgula”]

Not: Bu sorgu sonucu 16 Mbps’ye kadar olan hızlarda ADLS, 16 Mbps üzeri ve 100 Mbps’ye kadar olanlarda VDSL internet altyapı uygunluğunu gösterecektir.

Kablo TV altyapı sorgulama

Aşağıdaki sorgulama ekranına tıkladığınızda çıkacak sonuç sadece Kablonet internet (Türksat Kablo) eski adıyla Uydunet internet altyapı sorgulama sonucu verecektir. Mevcut altyapınız çıkıyorsa sadece Türksat Kablo kampanyaları ve tarifelerinden faydalanabilirsiniz.

[templatebuilder name=”Uydunet Sorgulama”]

İnternet altyapı sorgulama sonucu

Eğer sorgulama ekranlarından hiçbir sonuç elde edemediyseniz. Aşağıdaki başvuru butonu ile bizden sorgulatma yapabilir veya “Kablosuz İnternet” yani Altyapısız internet paketlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

[templatebuilder name=”Basvuru”]

Bilgi Blogu
Previous reading
Kablosuz internet, altyapı olmasına gerek duymayan internet
Next reading
Evimde ne kadar hızda internet kullanabilirim?

HEMEN BAŞVURU YAP


  account_circle


  phone


  not_listed_location

  Call Now Button- BİZİ ŞİMDİ ARAYIN