Vodafone altyapı sorgulama, Vodafone ev internet altyapısı nerelerde var?

Vodafone ev internet altyapı sorgulama 2018

Vodafone ev interneti altyapısını sorgula

ALTYAPINI SORGULA

Oturduğum binada ev internet almak için fiber altyapısı “Supernet Altyapı” veya Fibermax var mı, Vodafone fiber internet nerelerde var? Alyapımda Fiber internet var hangi firmalardan internet hizmeti alabilirim? 2018 yılı içinde merak ettiğiniz bu sorularınızın yanıtını bu makalemiz üzerinden öğrenerek Vodafone Altyapı Sorgulama yapabilirsiniz.

Vodafone altyapı sorgulama

Yüksek hızda internet kullanmanın 2 yolu vardır. Bunlar; Fiber altyapısı ile Fibermax almak, Vdsl altyapısı ile 100 Mbps’ye varan hızdalarda ev internet paketlerinden yararlanmaktır.

Vodafone fiber altyapısı şu şekildedir;

Vodafone tarafından sadece belirli illerde altyapı “Fiber Optik” çekilmektedir. Bu altyapı çalışmaları az bir bölgeye hitap ederken mevcutta Türk Telekom altyapı ve Turkcell Superonline fiber internet altyapısı üzerinden de Fiber hizmeti sunarak çok daha geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder. Sorgulama ekranlarından altyapınızı aşağıdaki butonlar aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone fiber nerede?

Vodafone ile Fibermax kampanyalarına katılım için aşağıdaki fiber sorgulama ekranı üzerinden binanızı kontrol edin.

[templatebuilder name=”Fiber Sorgula”]

Ortak internet altyapı kullanımı ile altyapı paylaşımı hizmetin alınmasını sağlayacaktır.

Vodafone ADSL ve VDSL altyapı sorgulama

Fiber internet altyapısı bulunmayan ev internet veya işyeri internet kullanıcıları veya kullanmak isteyen aboneler aşağıdaki Adsl ve Vdsl ekranlarından sorgulama yaparak altyapı durumlarını ve alabilecekleri maksimum hızları görebilirler.

[templatebuilder name=”Altyapı sorgula”]

Not: Yukarıdakş sorgulama ekranı 16 Mbps’ye kadar hızda ADSL, 16 Mbps ve 100 Mbps’ye kadar çıkan hızlarda VDSL altyapının mevcutluğunu ifade eder.

Vodafone internet paketleri ve avantajları

Vodafone Yalın internet (telefonsuz internet) Adsl ve Fibermax kampanyaları ile daha ucuz internet kullanımı sağlayabilirsiniz. Alacağınız paketler 2018 yıl sonuna kadar geceler AKK’siz olarak sunulmaktadır. 2018 yılı sonu ve 2019 yılının hemen başında Adil Kullanımlar tamamen ortadan kalkacaktır.

Vodafone ev internet başvurusu

[templatebuilder name=”Basvuru”]

Bir başvuru yapmak veya Vodafone ev internet paketleri hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için bizden iletişim formunu kullanarak bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Kampanyalar, tarifeler ve fiyatlar hakkında bilgi vermek üzere tarafınıza kısa sürede bilgi dönüşü yapılacaktır.

Altyapı Sorgu Blogu
Previous reading
KabloTV altyapı sorgulama, Kablonet altyapısı nerelerde var?
Next reading
Superonline altyapı sorgulama, Turkcell ev internet altyapısı nerelerde var?

HEMEN BAŞVURU YAP


    account_circle


    phone


    not_listed_location

    Call Now Button- BİZİ ŞİMDİ ARAYIN