Turkcell Superonline ADSL 2020

Turkcell Superonline Adsl internet kampanyaları 2020

Turkcell Superonline Adsl internet 2020

Turkcell Superonline tarafından sunulan ADSL internet 2020 tarifeleri, paketleri ve kampanyalarıdır.

Superonline ADSL 2020

Ev internetinemi ihtiyacınız var? Operatörler arasında en yenilikçi olan TURKCELL SUPERONLINE ADSL üzerinden hızlı ve kararlı bir internet hizmeti alabilirsiniz. Evde sabit bir ADSL hattıyla, güvenebileceğiniz istikrarlı bir İnternet bağlantısı TURKCELL SUPERONLINE ADSL ile çok daha uygun fiyata.

TURKCELL SUPERONLINE ADSL, telefon abone sistemindeki mevcut bakır tellerin iletim kapasitesini artırmak için bir iletişim yöntemidir. TURKCELL SUPERONLINE ADSL (Asimetrik Dijital Abone Hattı), ISDN’yi devir alan ve PSTN ile bağlanan teknolojidir. TURKCELL SUPERONLINE ADSL teknolojisi, verileri iletmek için bakır teller kullanır.

TURKCELL SUPERONLINE ADSL’nin arkasındaki teknoloji, asimetrik bir dijital iletim ve aynı kablo üzerinden veri alımına dayanmaktadır. Türkiye’de, ISDN’nin yerini alan ADSL teknolojisi, aynı şekilde telefonda konuşurken internette gezinmeyi mümkün kılmıştır. Bu sebeple, TURKCELL SUPERONLINE ADSL bağlantınız telefon prizinize de bağlı kalabilecektir.

TURKCELL SUPERONLINE ADSL, normal bakır telefon hatları üzerinden ilerleyen bir tür yüksek hızlı İnternet servisidir. ADSL Internet, telco ses trafiğinden farklı bir frekans bandı kullanılmakla birlikte aynı zamanda sabit hat kullanırken çevrim içi kalmayı sağlamaktadır.

TURKCELL SUPERONLINE ADSL, yukarı akış hızlarına oranla daha hızlı aşağı akış hızlarına sahip DSL paketlerini ifade etmektedir. Başka bir söylemle, İnternet’ten bilgisayarınıza iletilen veriler (akış aşağı veri), bilgisayardan İnternet’e gönderilen veriden (akış yukarı veri) daha hızlı hareket eder. Bu eş zamansız programın nedeni, normal olarak bilgisayardan internete gelen verilerin web sayfaları veya e-postalar için yapılan aramalar gibi çok küçük istek paketlerinden oluşmasıdır. Bununla birlikte, bilgisayara geri dönen veri miktarı oldukça düşük olup yavaşlamaları ve tatmin edici bir deneyimi önlemek için daha fazla bant genişliği gerektirir.

TURKCELL SUPERONLINE ADSL, TÜRK TELEKOM’un telefon şebekesinde yaptığı büyük yatırımlar sayesinde 2004’da başlamış olup, şimdilerde hala konutlarda kullanılmak üzere kullanılmak üzere en populer sistemdir.

TURKCELL SUPERONLINE ADSL, mevcutta kullanılan analog telefon hattı üzerindeki frekans aralığını kullanmaktadır. Biri aboneye iletim için, diğeri alım için olmak üzere iki veri akışı kanalı ile oluşturulmuştur Abone iki yöndeki kapasite ile farklı hale getirilebilir olup, (asimetrik) ve sistemin Internet’ten indirme için yaygın olarak kullanıldığı için, aşağı akış yönünde en yüksek kapasitede genellikle istenir. Kullanılabilecek frekanslar, özellikle kablo uzunluğu ve kablo tipine göre belirlenen kablonun özellikleri ile verilmektedir. İki veri kanalı, telefon hattına paralel olarak abone hattına bağlanmaktadır. Bu, TURKCELL SUPERONLINE ADSL bağlantısının sağlanamaması durumunda, telefon hizmetinin, kablo bağlantısı hasarsız olduğu sürece etkilenmeyeceği anlamına gelmektedir.

TURKCELL SUPERONLINE ADSL’de bir abonenin gerçekleştirilebilir veri hızı, abonenin bağlandığı kablonun özelliklerine, kablo tipine ve mahalle santraline olan uzaklığına bağlıdır.

İhtiyaçlarınız için her zaman en uygun fiyatlı TURKCELL SUPERONLINE ADSL paketlerini buluyoruz ve sizlere kolayca sunabiliyoruz, böylece sizlere fayda sağlayan, basit ve uygun bir şekilde TURKCELL SUPERONLINE ADSL’den bir paket satın alabilirsiniz. TURKCELL SUPERONLINE ADSL paketlerini ve diğer paketlere ulaşabilirsiniz.

Bilgi Blogu
Previous reading
Turkcell Superonline Fiber 2020
Next reading
Müşteri Hizmetleri

HEMEN BAŞVURU YAP


    account_circle


    phone


    not_listed_location

    Call Now Button- BİZİ ŞİMDİ ARAYIN