Türk Telekom Ev interneti 2020, TTNET Evde internet paketleri 2020

Türk Telekom Ev internet paketleri 2020

Türk Telekom Tarafından sunulan evde internet (TTNET) ev interneti ADSL paketleri ve kampanyalarına ulaşabilirsiniz.

TTNET (Ev interneti) Paketleri 2020

Ev interneti 2020? Her zaman için TTNET ADSL üzerinden hızlı ve kararlı bir internet hizmeti alırsınız. Evde sabit bir ADSL hattıyla, güvenebileceğiniz istikrarlı bir İnternet bağlantısı TTNET ADSL ile çok daha uygun fiyata.

Ev internet paketleri, telefon abone ağındaki mevcut bakır kabloların iletim kapasitesini artırmak için bir iletim yöntemidir. TTNET ADSL (Asimetrik Dijital Abone Hattı), ISDN’yi devralan ve PSTN ile bağlanan teknolojidir. TTNET ADSL teknolojisi, verileri iletmek için bakır ağ çiftlerini kullanır.

TTNET ADSL’nin arkasındaki teknoloji, asimetrik bir dijital iletim ve aynı kablo üzerinden veri alımına dayanıyor. Türkiye’de, ISDN’nin yerini alan ADSL teknolojisi, aynı zamanda telefonda konuşurken internette gezinmeyi mümkün kıldı. Bu nedenle, TTNET ADSL bağlantınız telefon prizinize de bağlı kalacaktır.

TTNET ADSL, normal bakır telefon hatları üzerinden çalışan bir tür yüksek hızlı İnternet servisidir. ADSL Internet, telco ses trafiğinden farklı bir frekans bandı kullanır ve aynı zamanda sabit hat kullanırken çevrimiçi kalmayı mümkün kılar.

TTNET ADSL, yukarı akış hızlarına kıyasla daha hızlı aşağı akış hızlarına sahip DSL paketlerini ifade eder. Başka bir deyişle, İnternet’ten bilgisayarınıza gönderilen veriler (akış aşağı veri), bilgisayardan İnternet’e gönderilen veriden (akış yukarı veri) daha hızlı hareket eder. Bu eş zamansız programın nedeni, normal olarak bilgisayardan internete gelen verilerin web sayfaları veya e-postalar için yapılan çağrılar gibi çok küçük istek paketlerinden oluşmasıdır. Bununla birlikte, bilgisayara geri dönen veri miktarı oldukça düşüktür ve yavaşlamaları ve tatmin edici bir deneyimi önlemek için daha fazla bant genişliği gerektirir.

TTNET ADSL, TÜRK TELEKOM’un telefon şebekesinde yaptığı büyük yatırımlar sayesinde 2006’da başlamış olup, şimdilerde hala konutlarda kullanılmak üzere kullanılmak üzere en yaygın sistemdir.

TTNET ADSL, mevcutta kullanılan analog telefon hattı üzerindeki frekans aralığını kullanır. Biri aboneye iletim için, diğeri alım için olmak üzere iki veri akışı kanalı ile oluşturulmuştur Abone iki yöndeki kapasite ile farklı hale getirilebilir olup, (asimetrik) ve sistemin Internet’ten indirme için yaygın olarak kullanıldığı için, aşağı akış yönünde en yüksek kapasitede genellikle istenir. Kullanılabilecek frekanslar, özellikle kablo uzunluğu ve kablo tipine göre belirlenen kablonun özellikleri ile verilmektedir. İki veri kanalı, telefon hattına paralel olarak abone hattına bağlanmaktadır. Bu, TTNET ADSL bağlantısının kopması durumunda, telefon hizmetinin, kablo bağlantısı hasarsız olduğu sürece etkilenmeyeceği anlamına gelir.

TTNET ADSL’de bir abonenin gerçekleştirilebilir veri hızı, abonenin bağlandığı kablonun özelliklerine, kablo tipine ve santrale uzunluğuna bağlıdır.

İhtiyaçlarınız için her zaman en ucuz TTNET ADSL paketlerini buluyoruz ve kolayca size sunabiliyoruz, böylece ailenize fayda sağlayan, basit ve ucuz bir şekilde TTNET ADSL’den bir paket satın alabilirsiniz. TTNET ADSL paketlerini ve diğer paketleri bulabilirsiniz.

Bilgi Blogu
Previous reading
Turkcell Superbox Fiyatları 2020
Next reading
Millenicom ADSL 2020

HEMEN BAŞVURU YAP


    account_circle


    phone


    not_listed_location

    Call Now Button- BİZİ ŞİMDİ ARAYIN