Superonline internet başvurusu, AKN’siz Superonline internet başvuru

Superonline AKN’siz Evde internet başvuru

2019 Turkcell Superonline ev internet paketlerinden AKN’siz, AKK’siz Fiber veya Hipernet için (ADSL, VDSL, FİBER) paketlerinden birine başvuru yapabilirsiniz. Katılacağınız kampanyalarda dahilinde Turkcell Superonline sınırsız ev internet, Turkcell Superonline sınırsız ev internet paketleri alarak hızınız düşmeden mevcut kampanyadaki tarifenize göre 4 Mbps, 8 Mbps, 16 Mbps, 24 Mbps, 25 Mbps, 35 Mbps, 50 Mbps, 100 Mbps hızlardan birine altyapınızın desteğine göre sahip olabilirsiniz.

Turkcell ev internet başvurusu, Fiber internet başvuru


account_circle


phone


not_listed_location

Turkcell Superonline ev internet başvurusu, Fiber internet başvuru formunu doldurduğunuzda mesai saatleri içerisinde aranarak tarafınıza kısa sürede dönüş sağlanacaktır.

Turkcell Superonline fiber altyapı

Eğer binanızda Türk Telekom Adsl veya Vdsl altyapı varsa Superonline internet bağlatabilirsiniz. Fiber bağlatabilmeniz için binanızın altyapısında;

  • Kablonet altyapı (Türksat Kablo)
  • Turkcell Superonline altyapı
  • Vodafone fiber altyapı

yukarıdaki firmalardan birinin fiber optik kablosunun olması fiber için yeterlidir.

Turkcell SuperonlineAKN’siz Evde internet

Akn’siz kampanyalardan faydalanmak için herhangi bir işlem talep etmenize gerek yoktur. Kampanyalar dahilinde eğer limitsiz internet paketlerinden birine başvuru yaptığınızda altyapı desteğinize göre verilecek olan kampanyalardan birine hızınız hiç düşmeden sınırsız internet olarak devam edersiniz.

Turkcell Superonlineindirme ve yükleme hızları

Kampanyalar dahilinde Turkcell Superonline ev internet paketleri download ve upload olarak çeşitli hızlardan faydalanmanıza olanak verir. Upload yani yükleme hızları 1000 Mbps internet hızlarında maksimum 5 Mbps olarak, 50 Mbps download hızındaki internetlerde ise 2 Mbps olarak değişir. Diğer alt paketlerde ise upload hızınız maksimum 1 Mbps olarak değişecektir. Bağlantı hızlarınızda eğer yoğunluk veya mesafe yüzünden sorun yaşanmıyorsa size sunulan paketlerdeki hızları birebir alırsınız.

Turkcell Superonline başvuru aşamaları

Herhangi bir kampanya için başvuru yaptığınızda mesai saatleri içerisinde temsilciler size dönüş sağlayacaktır. İşlem aşamaları şu şekildedir.

  • Temsilci tarafından aranırsınız.
  • Altyapı kontrolünüz sağlanır.
  • Desteklenen altyapıya göre Adsl, Vdsl veya Fiber internet paketlerinden biri sunulur.
  • Onay verdiğiniz durumda tarafınıza sözleşmeler gönderilerek randevu talep edilir.
  • Belirlenen gün ve zaman dilimi içerisinde internet kurulum işlemleriniz tamamlanır.
Bilgi Blogu
Previous reading
Fibere Geçiş
Next reading
Vodafone ev internet başvurusu, AKN’siz Vodafone evde internet başvuru

HEMEN BAŞVURU YAP


account_circle


phone


not_listed_location

Call Now Button- BİZİ ŞİMDİ ARAYIN