Port yok, altyapımda boş port bulunmuyor

Boş Port Sorunu

Port yok, altyapımda boş port bulunmuyor

Kampanyalar 159 TL yerine 99 TL olarak yenilenmiştir. Boş Port sorunu yüzünden internet alamayanlar için Turkcell Superonline Superbox paketleri en iyi çözümdür.

Portsuz ev internet paketleri

HIZKOTAPAKETFİYAT
20 MbpsAKN'sizLİMİTSİZ159 TL
4.5GAKN'sizLİMİTSİZ279 TL

SUPERBOX BAŞVURU

Binanızda, evinizde veya dairenizde Port yok, altyapımda boş port bulunmuyor sorunu yaşıyor olabilirsiniz. 3 seçeneğiniz var bunlar;

  1. Port için müdürlüğe dilekçe vererek port açılmasını beklemek
  2. Portu olmayanlar için 159 TL yerine 99 TL olan Superbox paketi alarak internet kullanmak.
  3. Sokağınızda, caddenizde veya mahallenin içerisindeki birbaşka müşterinin internet hattını iptal ettirmesini veya adres değişimi yaparak portunu boşaltması

Port sorunlarının aşılabilmesi için sokağınızda, caddenizde veya mahallenin içerisindeki birbaşka müşterinin internet hattını iptal ettirmesini veya adres değişimi yaparak portunu boşaltması veya müdürlük tarafından bağlı bulunduğunuz santrale port ilavesi yapılması gerekmektedir.

Tabi şunuda unutmamalısınız;

Sizin gibi onlarca müşteri aynı sorun yüzünden beklemede olabilir.

Aşağıdan altyapısız internete başvuru yaparak sadece port sorunu yaşayan aboneler için 159 TL yerine 99 TL olarak alabilirsiniz.

Portsuz internet başvuru

SUPERBOX BAŞVURU

Port sorgulama, boş internet portu sorgulama

Port sorgulama ve boş internet portu sorgusu için normal internet başvurusu yapmanız gerekmektedir. Online olarak boş port sorgusu yapılamamaktadır. Sorgulama ekranlarımızda sadece altyapı sorgulama ve alabileceğiniz maksimum internet hızı sorguları yapılabilir.