Millenicom ADSL 2020

Millenicom ADSL 2020 kampanyaları ve ideal fiyatları

Millenicom Adsl internet 2020

Millenicom tarafından sunulan ADSL internet 2020 tarifeleri, paketleri ve kampanyalarıdır.

Millenicom ADSL 2020

Ev internetinemi ihtiyacınız var? Operatörler arasında en yenilikçi olan MİLLENİCOM ADSL üzerinden hızlı ve kararlı bir internet servisi alabilirsiniz. Evde sabit bir ADSL hattıyla, güvenebileceğiniz devamlı bir İnternet bağlantı sistemi MİLLENİCOM ADSL ile çok daha uygun rakama.

MİLLENİCOM ADSL, telefon abone sistemindeki mevcut bakır tellerin iletim kapasitesini artırmak için bir iletişim yöntemidir. MİLLENİCOM ADSL (Asimetrik Dijital Abone Hattı), ISDN’yi devir alan ve PSTN ile bağlantı sağlanan teknolojidir. MİLLENİCOM ADSL teknolojisi, verileri iletmek için bakır teller kullanır.

MİLLENİCOM ADSL’nin arkasındaki teknoloji, asimetrik bir dijital iletim ve eş kablo üzerinden veri alımına dayanmaktadır. Türkiye’de, ISDN’nin yerini alan ADSL teknolojisi, aynı durumda telefonda konuşurken internette gezinmeyi mümkün kılmıştır. Bu sebeple, MİLLENİCOM ADSL bağlantınız telefon fişinizde bağlı kalabilecektir.

MİLLENİCOM ADSL, normal bakır telefon hatları üzerinden ilerleyen bir tür yüksek hızlı İnternet servisidir. ADSL Internet, telco ses trafiğinden farklı bir frekans bandı kullanılmakla birlikte aynı zamanda sabit hat kullanırken internete  bağlı kalmayı sağlamaktadır.

MİLLENİCOM ADSL, yukarı akış hızlarına oranla daha hızlı aşağı akış hızlarına sahip DSL paketlerini ifade etmektedir. Başka bir anlatımla, İnternet’ten bilgisayarınıza iletilen veriler (akış aşağı veri), bilgisayardan İnternet’e gönderilen veriden (akış yukarı veri) daha hızlı hareket eder. Bu eş zamansız programın nedeni, normal olarak bilgisayardan internete gelen verilerin web sayfaları veya e-postalar için yapılan aramalar gibi çok küçük talep paketlerinden oluşmasıdır. Bununla birlikte, bilgisayara geri dönen veri miktarı oldukça küçük olup yavaşlamaları ve tatmin edici bir deneyimi önlemek için daha fazla bant genişliği gerektirir.

MİLLENİCOM ADSL, TÜRK TELEKOM’un telefon şebekesinde yaptığı büyük yatırımlar sayesinde 2009’da başlamış olup, şimdilerde hala konutlarda kullanılmak üzere kullanılmak üzere en populer sistemdir.

MİLLENİCOM ADSL, hali hazırda kullanılan analog telefon hattı üzerindeki frekans aralığını kullanmaktadır. Biri aboneye iletim için, diğeri alım için olmak üzere iki veri akışı kanalı ile oluşturulmuştur Abone iki yöndeki ölçüm ile farklı hale getirilebilir olup, (asimetrik) ve sistemin Internet’ten indirme için yaygın olarak kullanıldığı için, aşağı akış yönünde en yüksek kapasitede genellikle istenir. Kullanılabilecek frekanslar, özellikle kablo uzunluğu ve kablo tipine göre belirlenen kablonun özellikleri ile verilmektedir. İki veri alanı, telefon hattına paralel olarak abone hattına bağlanmaktadır. Bu, MİLLENİCOM ADSL bağlantısının sağlanamaması durumunda, telefon hizmetinin, kablo bağlantısı sorunsuz olduğu sürece etkilenmeyeceği anlamına gelmektedir.

MİLLENİCOM ADSL’de bir abonenin gerçekleştirilebilir veri hızı, abonenin bağlandığı kablonun özelliklerine, kablo cinsine ve mahalle santraline olan yakınlığına bağlıdır.

İhtiyaçlarınız için her zaman en uygun fiyatlı MİLLENİCOM ADSL paketlerini buluyoruz ve sizlere kolayca sunabiliyoruz, böylece sizlere fayda sağlayan, basit ve uygun bir şekilde MİLLENİCOM ADSL’den bir paket satın alma şansınız bulunmaktadır. MİLLENİCOM ADSL paketlerini ve diğer paketlee ulaşabilirsiniz.

Bilgi Blogu
Previous reading
Türk Telekom Ev interneti 2020, TTNET Evde internet paketleri 2020
Next reading
D’Smart Paketleri 2020, D’Smart Fiyatları 2020

HEMEN BAŞVURU YAP


    account_circle


    phone


    not_listed_location

    Call Now Button- BİZİ ŞİMDİ ARAYIN