KabloTV altyapı sorgulama, Kablonet altyapısı nerelerde var?

Kablo TV internet altyapı sorgulama 2018

Binanızda Türksat Kablo tarafından sunulan internet hizmeti Kablonet var mı? Öncelikle belirtelim eğer KavloTV altyapısı (Uydunet) üzerinden eve internet hizmeti almak istiyorsanız; Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Denizli, Edirne, Eskişehir, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Karaman, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Samsun, Tekirdağ, Yalova, Zonguldak illerinden birinde ikamet ediyor olmalısınız.

Önceki yıllarda olduğu gibi 2018 yılında da Türksat altyapısı genişlemekte ve altyapı çalışmaları devam etmektedir.

Kablonet altyapı sorgulama

KabloTV altyapısı üzerinden hem TV hem de internet hizmeti alabilmeniz için Uydunet altyapısına sahip olmalısınız. Uydunet kelimesi size Uydu üzerinden çanak anten ile kablosuz internet imkanı sunacağı anlamına gelmez. Tıpkı Türk Telekom, Superonline gibi kendi altyapısı üzerinden çekilen fiber optik kablolar ile verilen hizmettir.

KabloTV altyapısı şu şekildedir;

Yeraltı kablo döşeme ile “Fiber Optik” çekilmektedir. Yukarıda belirtilen illerde tüm noktalara ulaşmıyor olsa bile 1 milyon abone potansiyeli ve daha fazla gelişerek büyüyen bir çalışmanın eseridir. Kablonet ile internet isteyen abonenin caddesi üzerinden kablonun geçiyor ve binasında kutu takılı olması şarttır. Kutular Türksat Yetkili servis tarafından takılır.

Kablonet nerede?

Aşağıdaki bağlantı üzerinden KabloTV altyapı sorgulaması yapabilirsiniz.

[templatebuilder name=”Uydunet Sorgulama”]

Adresinizi tam olarak girerek sorgu yapmalısınız. Daire veya kapı numarası ile bina adınız çıkmıyorsa altyapınız yok demektir.

Kablonet altyapı sorgulama sonucu

Sorgulama yaptığınızda binanızda Türksat Kablo altyapı mevcutsa Kabloses, Kablonet, KabloTV kampanyalarından faydalanarak 2018 paketler ve tarifelerden faydalanabilirsiniz.

Hem TV keyfi hem de kesintizi hizmetle 100 Mbps hızında seçeceğiniz pakete göre internet kullanımı gerçekleştirebilirsiniz.

Kablonet internet paketleri ve avantajları

Kablonet ile internet hattına bağlanmak için telefon altyapısına veya sabit telefon hattı almanıza gerek kalmaz. Ücretsiz modem, ücretsiz uydu alıcı veya kiralama modelleri ile kendinize has spor, eğlence, film, sinema paketleri seçebilirsiniz. Bir taşla iki kuş vurmuş gibi ucuz internet fiyatlarından faydalanırsınız.

Kablonet ev internet başvurusu

[templatebuilder name=”Basvuru”]

Yukarıdaki başvuru butonunu kullanarak Kablonet başvuru yapabilirsiniz. Altyapısı olmayan aboneler için diğer internet firmalarının kampanyaları tavsiye edilecektir.

Altyapı Sorgu Blogu
Previous reading
D-Smart altyapı sorgulama, D-Smart ev internet altyapısı nerelerde var?
Next reading
Vodafone altyapı sorgulama, Vodafone ev internet altyapısı nerelerde var?

HEMEN BAŞVURU YAP


    account_circle


    phone


    not_listed_location

    Call Now Button- BİZİ ŞİMDİ ARAYIN