D’Smart Paketleri 2020, D’Smart Fiyatları 2020

2020 Yılı D'smart Yeni TV Paketleridir.

D’smart fiyat listesi ve paketleri 2020

2020 Yılı için D’smart TV kampanyaları, paketleri ve fiyatlarıdır.

D-Smart, 2007 yılından beri faaliyet gösteren ve 2018 yılında Demirören Holding olarak faaliyet gösteren D-Smart, Türkiye’de dijital yayıncılık ve İnternet platformu hizmetleri alanında lider bir tedarikçidir. Tek bir fatura avantajına sahip İnternet ve TV hizmetleri sunarak, D-Smart, yeni pazar dinamikleri doğrultusunda içeriğini ve hizmetlerini sürekli olarak geliştiriyor.

D-Smart ile filmden diziye, belgeselden spora, eğlenceden çocuk kanallarına kadar 240’dan fazla ulusal, yerel ve yabancı kanalı izleyebilirsiniz. D-Smart, Discovery Channel, National Geographic, Discovery Science, MovieSmart gibi çeşitli filmler, belgeseller, yaşam ve spor TV kanallarının yanı sıra çocuklar için eğlenceli ve eğitici içerik sunar. Ayrıca, hotbird’e bakan bir uydu çanağınız varsa, yüzlerce şifrelenmemiş yabancı kanalı izleyebilirsiniz.

Smartkart’ın kaybolması veya kırılması durumunda, 0850 266 0 266 numaralı telefondan müşteri hizmetleri departmanımızla veya yeni bir akıllı kart talep etmek için en yakın D-Smart bayisiyle iletişime geçebilirsiniz. D-Smart’ın cihaza ait olduğu durumlarda, alınan hataya göre işlem yapılır. Cihazın aboneye ait olması durumunda, oran 100 TL’dir.

Online işlemler menüsünde;

 • Size sunduğumuz fırsatları görün
 • Gerekirse faturanıza danışabilir, borcunuzu görselleştirebilir, ödeyebilir ve otomatik ödemeyi sipariş edebilirsiniz.
 • E-fatura talebinizi güncelleyebilir, faturanızı sınırlayabilir ve ödeme noktalarını görüntüleyebilirsiniz,
 • Sinyali yenileyebilir ve en yakın satıcıdan SMS yoluyla bilgi alabilirsiniz,
 • İnternet kullanımınızı kontrol edebilir, üye / abone numaranızı, cep telefonunuza İnternet bağlantısı için kullanıcı adınızı ve şifrenizi SMS ile alabilirsiniz,
 • Kablosuz kullanıcı adınızı ve şifrenizi otomatik olarak veya kendiniz belirleyebilir, hız testleri yapabilir, güvenli İnternet profilinizi değiştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.
 • Abonelik bildirim tercihlerinizi güncelleyebilir ve belgelerinizi görüntüleyebilirsiniz,
 • Çevrimiçi işlemler için şifrenizi değiştirebilirsiniz,
 • Talep ve şikayetlerinizi “Tüketici Tüketicileri” düğmesine tıklayarak iletebilir ve çözüm için verdiğimiz yazılı cevapları takip edebilirsiniz.

Dsmart Tv paketleri 2020 ise şu şekildedir;

 1. Hoş Geldin Paketi
 2. Aile Spor Paketi
 3. Film Dizi Paketi
 4. Mega Paket
Bilgi Blogu
Previous reading
Millenicom ADSL 2020
Next reading
Digiturk Paketleri 2020, Digiturk Fiyatları 2020

HEMEN BAŞVURU YAP


  account_circle


  phone


  not_listed_location

  Call Now Button- BİZİ ŞİMDİ ARAYIN